• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Tour de Pologne przejedzie przez Gminę Babice

29 lipca 2015
W środę 5 sierpnia br. przez Gminę Babice przejedzie 72. Tour de Pologne. Teren naszej gminy znajduje się na trasie 4 etapu wyścigu ze startem w Jaworznie i metą w Nowym Sączu.
W środę 5 sierpnia br. przez Gminę Babice przejedzie 72. Tour de Pologne. Teren naszej gminy znajduje się na trasie 4 etapu wyścigu ze startem w Jaworznie i metą w Nowym Sączu. Długość tego etapu wynosi 220 km.
Przejazd kolarzy spowoduje chwilowe utrudnienia w ruchu w godz. od około 12:15 do 13:15, włącznie z jego czasowym zamknięciem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 781 przebiegającym przez Gminę Babice (od Wygiełzowa do Jankowic).
Trasę wyścigu zabezpieczać będzie Policja oraz Strażacy Ochotnicy.
Na teren Gminy Babice peleton wjedzie do Wygiełzowa od strony Płazy w Gminie Chrzanów, następnie przez Babice wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 781 (w kierunku Zatora) kolarze przejadą przez Olszyny i Jankowice.  
W czasie przejazdu kolarzy prosimy o wyrozumiałość i szczególną ostrożność. Zachęcamy również do gorącego kibicowania zawodnikom na trasie wyścigu!