• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Prosimy o wypełnienie ankiety !

23 lipca 2015
W związku z opracowywaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby naszej gminy w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.
(Szacowany czas wypełnienia ankiety ok. 5 min.)

 

W związku z opracowywaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby naszej gminy w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej to niezbędny dokument do uzyskania dofinansowania wymiany pieców centralnego ogrzewania, zabudowy kolektorów słonecznych czy fotowoltaicznych. Jest on istotny nie tylko dla samorządu, ale również dla mieszkańców i przedsiębiorców z terenu gminy. Stanowi pierwszy krok do poprawy jakości powietrza na naszym terenie.
Ankietę można wypełnić w wersji Word, odsyłając mailem na adres ankieta@babice.pl do dnia 31.08.2015 r. (niezależnie od chęci uczestnictwa w przyszłych potencjalnych programach wdrażanych przez gminę).
Ankieta nie jest żadnym wiążącym zobowiązaniem, natomiast stanowi ważną informację o zużyciu energii oraz jej produkcji. Pozyskanie tych informacji przyczyni się do stworzenia  rzetelnego opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Babice.
Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za współpracę.