• Facebook
  • Newsletter
  • Kanał RSS
  • EN
  • Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu
  • Drukuj
Formularz wyszukiwania
  • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Babicach
  • ePUAP

Konkurs na "Kobietę Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej 2013"

22 kwietnia 2013
Do 3 kwietnia można było głosować w konkursie organizowanym przez „Przełom” na „Kobietę Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej 2013”.
Do 3 kwietnia można było głosować w konkursie organizowanym przez „Przełom” na „Kobietę Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej 2013”. Ten konkurs staje się prestiżowym przedsięwzięciem organizowanym na terenie powiatu chrzanowskiego, więc tym bardziej gratulujemy Pani Renacie Bąk, właścicielce firmy „Pro&Fit” z Babic, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Bizneswoman”. Jak mówi Pani Renata:

Współpraca z amerykańską firmą, która przyniosła mi tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Ziemi Chrzanowskiej, wzięła się  z chęci posiadania dodatkowego dochodu, z chęci stania się kobietą aktywną zawodowo. Nie chciałam pracować na etacie, gdyż jestem kobietą energiczną lubiącą swobodę w działaniu, więc zaczęłam szukać innych możliwości zarabiania. Tę firmę wybrałam dlatego, ponieważ ma  35-letnie tradycje, a  przy tym w dalszym ciągu jest mało znana. Ma świetny plan marketingowy, który wypłaca wysokie prowizje dla dystrybutorów i daje ogromne możliwości rozwoju zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Poza tym produkty tej firmy zrobiły dużo dla zdrowia mojej rodziny i bliskich. To, czym ja się zajmuję to forma pracy dla ludzi, którzy mają poczucie wpływu na własny los, chcą mieć kontrolę nad własnym życiem i zarobkami. Uważam, że jest to świetna forma pracy zarówno  dla kobiet, które tak jak ja postanowiły nie wracać do pracy na etacie, chcą spędzać dużo czasu ze swoją rodziną, a jednocześnie nie chcą utknąć w domu; ale również dla mężczyzn, którzy nie spełniają się  w tym, co robili do tej pory. Moje plany na przyszłość to uczyć ludzi tego, że są inne formy zatrudnienia poza etatem i podjęcie działań, które pozwolą zmniejszyć bezrobocie w okolicznych wioskach.

Nagroda w konkursie to dowód na to, że swoją pasją i zaangażowaniem można stworzyć dobrze prosperującą firmę, która zdobędzie zaufanie klientów i stale będzie budować dobry wizerunek marki.
Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.